Untitled-4ARMASTATUD EESTI JÄÄTISED AASTAST 1956

Premia Tallinna Külmhoone on Eesti suurim ja vanim jäätisetootja. Meie jäätiste ajalugu ulatub aastasse 1956, mil Tallinnas Peterburi teel asuvas tehases alustati jäätise tootmisega. Magus ja maitsev jäätisenauding on jätkunud täistuuridel juba üle 65 aasta ning ajaloolises asukohas tegutseme tänaseni.

jatsikofikPremias töötab kokku 200 inimest ja ühtekokku toome igal aastal jäätisesõpradeni nii kodu- kui eksportturgudel ca 5 000 tonni jäätist. Oleme Eesti jäätiseturu ülekaalukas liider 40% turuosaga ning meie kaubamärgid Eriti Rammus, Premia ja Väike Tom moodustavad Eesti jäätisesõprade lemmikjäätiste esikolmiku. Tuntuimate ja armastatuimate jäätisemarkide sekka kuuluvad veel ka Regatt ja Vana Toomas. Oleme Premias jäänud traditsioonidele truuks ja meie koorejäätised valmivad vaid puhtast rõõsast koorest, neist ei leia säilitusaineid ega transrasvhappeid.

Kuna meie käsutuses on Eesti üks suurimaid külmhooneid, siis on meil seal jäätiste kõrval lahedalt ruumi ka muudele sügavkülmutatud kaupadele. Nii leiab meie tootesortimendist Pealinna ja Maahärra kaubamärkide alt laia valiku külmutatud köögivilju, marju, pelmeene, frikadelle ning pitsasid.

2020. aasta kevadest oleme tuntud ning armastatud Läti piimatoodete Kārumsi, Dzintarsi, Rasēnsi ja Lakto ametlik turustaja Eestis. 2021. aasta sügisel sisenesime piimatoodete turule ka oma brändiga ja tõime müügile Väikse Tomi kohukesed.

Aastast 2014 kuulume rahvusvahelisse Food Unioni gruppi, mis koondab juhtivad jäätise- ja piimatootjaid nii Põhjamaades kui mujal Euroopas ning Aasiaski.

 

 

TERE TULEMAST VIRTUAALTUURILE PREMIA TALLINNA KÜLMHOONESSE!