Premia Tallinna Külmhoone AS

Premia Tallinna Külmhoone AS

Reg nr: 10030700
KMKR: EE100182242
IBAN: EE611200001220597282
S.W.I.F.T: EEUHEE2X

Peakontor ja külmladu

Betooni 4,
Tallinn 13816, Eesti
Telefon: +372 603 3800
E-post: premia@premia.ee

Jäätisevabrik

Peterburi tee 42,
Tallinn 11415, Eesti
Telefon: +372 603 3800
E-post: premia@premia.ee

Piirkondlikud esindused

Premia esindus Lõuna-Eestis
Ravila 59, Tartu
Telefon: +372 7461 504

Premia esindus Lääne-Eestis
Parmu 6, Pärnu
Telefon: +372 4473 060

Premia esindus Ida-Eestis
Rägavere tee 44, Rakvere
Telefon: +372 3223 816

MÜÜGITELLIMUSED

Tasuta lühinumber ja e-mail 1718 tellimine@premia.ee

Üldsekretär

Üldsekretär Marleen Hiiekivi +372 603 3800 marleen.hiiekivi@premia.ee

Müügiosakond

MÜÜGIJUHID
Müügiosakonna juht Richard Jürgenson +372 502 4812 richard.jurgenson@premia.ee
Suurkliendi müügijuht Jaan Luks +372 503 5481 jaan.luks@premia.ee
Horeca müügijuht Urmo Kruus +372 514 8728 urmo.kruus@premia.ee
Müügi andmehaldur Annika Hansalu +372 603 3832 annika.hansalu@premia.ee
Müügi andmehaldur Helina Sepp +372 603 3821 helina.sepp@premia.ee
Müügisekretär Tiia Lehes +372 603 3830 tiia.lehes@premia.ee
PÕHJA-EESTI
Müügiesindaja Inna Enni +372 530 19750 inna.enni@premia.ee
Müügiesindaja Katrin Rajamäe +372 518 9160 katrin.rajamae@premia.ee
Müügiesindaja Aire Lepp +372 512 2569 aire.lepp@premia.ee
IDA-EESTI
Müügiesindaja Ljubov Pihel +372 524 2495 ljubov.pihel@premia.ee
Müügiesindaja Kaido Nael +372 503 1120 kaido.nael@premia.ee
Müügiesindaja Aleksandr Loiko +372 524 0745 aleksandr.loiko@premia.ee
LÄÄNE-EESTI
Müügiesindaja Piia Saks +372  511 7863 piia.saks@premia.ee
Müügiesindaja Kenno Koitmaa +372 533 04280 kenno.koitmaa@premia.ee
Müügiesindaja (Saaremaa, Hiiumaa) Andres Põdra +372 521 9794 andres.podra@premia.ee
LÕUNA-EESTI
Müügiesindaja Kadri Kilter +372 534 41706 kadri.kilter@premia.ee
Müügiesindaja Margus Mondonen +372 507 4473 margus.mondonen@premia.ee

Jäätisevabrik

Tootmis- ja tehnikajuht Andres Villemson +372 605 7766 andres.villemson@premia.ee
Kvaliteedi- ja laborijuht Kaja Räim +372 605 7762 kaja.raim@premia.ee
Tootearendusjuht Tessa Valgepea +372 605 7770 tessa.valgepea@premia.ee
Tarneahelajuht Taivi Pindis +372 605 0017 taivi.pindis@premia.ee
Tootmise planeerija ja ostuspetsialist Anneli Ahi +372 605 7769 anneli.ahi@premia.ee

Külmutatud kaubad

Külmutatud kaupade valdkonnajuht Kristina Bild +372 6033 870 kristina.bild@premia.ee
Ostuspetsialist Ellen Rahe +372 603 3872 ellen.rahe@premia.ee

Logistika

Logistikajuht Andrus Jair +372 603 3851 andrus.jair@premia.ee

Haldus

Haldusjuht Aleksandr Sidorenko +372 515 9187 aleksandr.sidorenko@premia.ee

Turundus

Turundusjuht (emapuhkusel) Triin Lõoke
Tootejuht, jäätised ja piimatooted Heli Sepp +372 5097 563 heli.sepp@premia.ee
Turundusassistent Kadri Pius +372 5305 5984 kadri.pius@premia.ee

Juhtkond

Ettevõtte juht Aivar Aus +372 603 3800 aivar.aus@premia.ee
Personalijuht Marge Valing +372 603 3806 marge.valing@premia.ee
Juhatuse liige Toomas Väike +372 603 3800 vaike.tom@premia.ee