Tule tööle!

Premia on Eesti vanim ja suurim jäätisetootja. Meie käe all valmivad armastatud jäätised Eriti Rammus, Väike Tom, Vana-Toomas, Regatt ja paljud teised. Lisaks turustame sügavkülmutatud tooteid Maahärra ja Pealinna kaubamärkide all. Alates 2020 a. aprillist tegutseme ka piimatoodete turul, olles Baltimaade armastatuima toidubrändi Kārums toodete ametlik turustaja Eestis. 2021. aasta sügisel alustasime piimatoodete turu vallutamist ka oma tuntud ja armastatud jäätisebrändiga, sisenedes Väikse Tomi kohukestega piimatoodete segmenti.

Meie jäätisevabrik asub Tallinnas Peterburi teel ja ettevõtte peakontor ning sügavkülma ladu asuvad seal samas lähedal Betooni tänaval. Meil töötab üle 200 tubli inimese.

Suviti, kui on jäätise söömise ja jäätise tootmise kõrghooaeg, kasvab hüppeliselt meie tööjõu vajadus. Märtsist septembrini pakume jäätisevabrikus hooajalist tööd tootmistöölistele, mis on jõukohane pea kõigile vanusest ja kogemusest sõltumata.

Kui soovid suveks hooajalist tööd leida, jäta meile palun oma kontaktid all olevat ankeeti kasutades. Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

 

  • Nimi ja kontaktandmed

  • Haridus ja eriala

  • Töökogemus

  • Töö Premias