Jäätised

Premia jäätiste valik on lai. Meilt leiab nii klassikalisi maitseid nagu vanill ja šokolaad, kuid ka eksootilisemaid maitseid nagu mango ja melon või mustikas ja põldmari. Lisaks on meie valikus ka sorbette. Midagi igale maitsele!

Võta ühendust
Kartulitooted

Pakume kõrge kvaliteediga kartulitooteid, mis jõuavad meile otse friikartuli sünnimaalt Belgiast. Sortiment on lai ning iga kartulisõber leiab omale sobiva – sirged, sakilised, peenikesed, paksud, sektorid, laastud, ekstra krõbedad, koorega, kooreta jne… Samuti on meie sortimenti lisandunud populaarne bataat e. maguskartul

Võta ühendust
Pelmeenid ja frikadellid

Premia sortimendis on muidugi eestlaste lemmikud Pealinna legendaarsed pelmeenid ja frikadellid oma headuses, ning seda pakume horeca formaadis pakendites. Säilitusaineid ega muid e-aineid Pealinna toodetes ei leidu.

Võta ühendust
Kala ja liha

Premia sortimendis on ka külmutatud liha, kala ja mereannid. Pakkume laia valikut erinevaid liha-ja kalatooteid.

Võta ühendust
Köögiviljad ja marjad

Premia pakub laias valikus külmutatud köögivilju ja marju. Tooted on külmutatud koheselt pärast korjamist, mistõttu on neis kenasti säilinud kõik need vitamiinid, mis olid olemas sellel päikesepaistelisel päeval, mil neid korjati. Ei ole lisatud säilitusaineid, puhas kraam otse peenralt. Saadaval nii suvel kui talvel.

Võta ühendust
Snäkid

Premia pakub laias valikus snäkke ja pooltooteid.  Valikus on krõbe kana, veisepihvid, kotletid, šnitslid, ehedad buffalo kanatiivad, kananagitsad, mozzrella juustupulgad, tervad tšilli-juustu nagitsad, cheddarjuustu-jalapeno snäkid, paneeritud juust, krõbedad sibularõngad jne… Valik on suur ja katab ka nõudlikuma laua!

Võta ühendust

KÜSI PAKKUMIST

URMO KRUUS

urmo.kruus@premia.ee

+372 514 8728