Meil on suur rõõm esitleda uut külluslikku jäätisesarja Premia Cream de la Cream, koorejäätiste tõelist koorekihti, mis on valminud ehtsast rõõsast koorest ning täidetud maailma parimate maiuspaladega. Võid olla kindel, et uued pooleliitrised Premia Cream de la Cream koorejäätised pakuvad tõelist maitseelamust, sest head ja paremat oleme neisse lisanud helde käe või isegi kahega!

Külluslikud hõrgutised on saadaval kolme erineva maitsekombinatsiooniga – sellest maitsvast valikust leiab endale meelepärase igaüks, mida aeg-ajalt süüd tundmata üksi või koos lähedastega nautida!

♥ Cookie dough ja soolakaramellikastmega vanilli-koorejäätis on rikkalik maitseelamus, milles ehtsale rõõsast koorest klassikalisele vanillijäätisele on lisatud tublisti küpsisetainatükke ja vahele keerutatud hõrk soolakaramellikaste.

♥ Maapähklikreemi ja šokolaadiküpsistega banaani-koorejäätis on rikkalik maitseelamus, milles ehtsast rõõsast koorest ja eksootilisest banaanilisandist valminud banaanijäätisele on lisatud kreemjas maapähklitäidis ning krõmpsuvad šokolaadiküpsise tükid.

♥ Šokolaadiküpsiste ja maapähklikreemiga šokolaadi-koorejäätis on rikkalik maitseelamus, milles ehtsast rõõsast koorest šokolaadijäätisele on lisatud krõmpsuvad šokolaadiküpsise tükid ja pehme maapähklikreem.

Premia Cream de la Cream jäätised on koorejäätiste koorekiht, mis ei jäta külmaks ühtegi jäätisesõpra – niisiis, haara lähim lusikas ja sukeldu taevalikesse maitsetesse!