Eesti üks tuntumaid ja armastatumaid jäätisebrände Väike Tom on nii nooremate kui vanemate jäätisesõprade lemmikjäätiste hulgas seigelnud juba üle 20 aasta. Nüüd on see seiklushimuline ja elurõõmus heledapäine poiss ette võtnud uued seiklused ja teeb ajalugu, tuues müügile omanimelised kohukesed.

Väikse Tomi kohukesi on valikus neli: jäätisemaitseline kohuke, banaanikohuke, šokolaaditükkidega vanillimaitseline kohuke ning šokolaaditükkidega šokolaadikohuke. Maitsvad kohupiimamaiused ei sisalda säilitusaineid, kunstlikke värvaineid, taimseid rasvu ega palmiõli ning on seega ka ühed naturaalsema koostisega kohukesed turul!

Uued siidise tekstuuriga kohukesed on valmistatud spetsiaalse tehnoloogia abil värskest kohupiimast ning on kaetud suussulava kakaoglasuuriga, mis koosneb vaid neist kolmest koduköögistki tuttavast koostisosast – kakaost, võist ja suhkrust.

Kohukeste pakend on valmistatud ISCC sertifikaadiga materjalist, mis on 50% taimset päritolu. Kuna kilematerjalis on pool asendatud taastuva loodusressursi ehk puidutööstuse jääkidega, siis on tegu loodussõbralikuma alternatiiviga tavapakendile, mis sobib hästi ka ringlusesse võtmiseks.