Juhtimine

Premia Tallinna Külmhoone juhatuse esimees on Aivar Aus. Aivar on jäätiseäris juba aastast 1993 ning tänapäevase Premiaga seotud juba alates aastast 1997. Ta on Premias olnud kogu Eesti müügijuht, tootmisdirektor ja nüüdseks juba üle kuue aasta on Aivar Premia tegevjuht. Premia personalijuht on Marge Lepp. Marge hoolitseb selle eest, et meil kõik vajalikud inimesed olemas oleksid. Ja et me kõik oleksime koolitatud, juhendatud, õnnelikud ja rõõmsad.

Aivar Aus
Marge Lepp

Tootmine

Premia tootearendusjuht Tessa Valgepea hoolitseb selle eest, et meie jäätised maitseksid hästi ja et meie sortimendis oleksid esindatud kõik maitsed, millest jäätisesõbrad unistada oskavad. Jäätisevabriku juht Andres Villemson on meil ametis olnud üle kahekümne aasta ja jäätisetootmise masinavärgist teab ta viimasegi mutrini kõike. Kvaliteedi- ja laborijuht Kaja Räim hoolitseb, et iga jäätis oleks grammipealt täpselt selline nagu see retsepti kohaselt olema peab.

Tessa Valgepea
Andres Villemson
Kaja Räim

PLANEERIMINE

Suures jäätisevabrikus on jäätise valmistamine veidi keerulisem protsess kui paari muna, suhkru ja koore vahustamine. Et selles suures masinavärgis kõik jäätised õigel ajal ja õiges koguses valmis saaksid, tegeleb Premias tootmise planeerimisega Anneli Ahi. Et jäätisemeistritel oleks alati olemas õiges koguses kõik vajalikud toorained ja pakendid, tegeleb Premias hankejuhina Taivi Pindis.

Anneli Ahi
Taivi Pindis

KÜLMUTATUD TOIDUKAUBAD

Kuna Premia käsutuses on Eesti üks suurimaid külmhooneid, on meil seal jäätiste kõrval lahedalt ruumi ka muudele külmutatud toidukaupadele. Kogu selle ruumi täidavad “Maahärra” ja “Pealinna” toodetega ära külmutatud toidukaupade valdkonnajuht Kristina Bild ja ostuspetsialist Ellen Rahe. Kui kellelgi on huvi koostööd teha, võib julgelt ühendust võtta.

Kristina Bild
Ellen Rahe

MÜÜK

Müügitööd juhivad Premias kaks meest. Esimene sai endale suurkliendid, teine kõik ülejäänud kliendid.  Jaan Luks on Premia suurklientide müügijuht, Richard Jürgenson vastutab regionaalsete müügitulemuste eest ja temale allub kogu müügimeeskond. Premia müügimeeskonna nimekirja ja kontaktandmed leiad siit.

Jaan Luks
Richard Jürgenson

LOGISTIKA

Teadupärast tegutsevad logistika ja laonduse valdkonnas kõige arukamad ja asjalikumad mehed maailmas, Premia ei ole selles mõttes erand. Meie logistika- ja laojuht on Andrus Jair, kes vastutab meil kõige eest, mis puudutab külmkaupade ladustamist ja transporti üle Eesti.

Andrus Jair