Tahame toetada isetegemise rõõmu ja positiivseid emotsioone

Suurettevõtte ja Eesti jäätiseturu liidrina tunnetame vastustust ühiskonna ees. Püüame jõudumööda abiks ja toeks olla sellistele ettevõtmistele, mis on suunatud lastele ja noortele ning kus kohtuvad isetegemise rõõm, looming ja kultuur või sportlikud ja tervislikud eluviisid.

Me tahame väärtustada sõbralikke suhteid ja positiivset meelt. Sestap püüame valida omalt poolt toetatavateks ettevõtmisteks sellised, mis pakuvad rõõmu ja mõnu suurele hulgale osalejatele ja seejuures kõigile osalejatele, mitte tingimata ainult ühele võitjale või võidumeeskonnale.

Meie panus heade ettevõtmiste toimumiseks on reeglina toetus meie jäätiste ja meie poolt turustatavate importkaupade näol. Harvematel ja suurematel juhtudel oleme rahalise panusega suurtoetaja rollis.

Premial on olnud au olla juba aastaid laulu- ja tantsupeo ametlikuks jäätisepartneriks. Oleme loonud aegade jooksul mitmeid erinevaid spetsiaalseid laulupeo jäätiseid ning Eesti vanimas jäätisevabrikus kogenud meistrite käe all valminud jäätised on laulupeolisi kosutanud nii vihmastel kui päikesepaistelistel päevadel. Me peame tähtsaks Eesti rahvuskultuuri ja selle hoidmist, laulu- ja tantsupeo toetamise abil tahame anda oma panust selle järjepidevusse.

Samuti oleme juba aastaid olnud Eesti Spordiselts Kalevi algatusel toimuvate Võimlemispidude suurtoetaja. Oleme võimlemispiduliste ametlik jäätiseparter ja täidame nii võimlejate kui publiku jäätiseisu.

Rohkem kui kümme aastat oleme olnud Viljandi pärimusmuusika festivali suurtoetaja. Selle igasuvise muusikafestivali eesmärk on lähemate ja kaugemate maade folkmuusika kaudu sealsete kultuuride ja pärandite tutvustamine. Festival on aastate jooksul kogunud endale väga palju poolehoidjaid ja folgil esitatav muusika ning festivali atmosfäär näitab, et riikidel ja rahvastel ei ole tegelikult piire. Oleme kui üks kokkuhoidev pere. Premia jaoks on võimalus toetada seesugust mõtet ja hingamist privileeg ning kompliment.

Lisaks eelkirjeldatud suurematele-tuntumatele üritustele toetame iga aasta ligemale sadat väiksemat sportlikku üritust, kus väiksed spordipoisid ja sporditüdrukud omasugustega mõõtu võtavad. Polegi vahet, kes võidab või kes on esimene, tähtis on osavõtt ja rõõmus meel. Ja isegi kui mõnel seda napib, siis maitsev jäätis teeb tuju heaks kõigil osalejatel olenetama poodiumikohast või finišiprotokollist.

Toredate koostööprojektide toetamise taotlusi ootame e-posti aadressil: sponsorlus@premia.ee